Prvo gorenjsko prvenstvo v Štrbunku
PZDU Gorenjske in Štrbunk zveza Slovenije sta prvič organizirala tekmovanje v štrbunku, ki je potekalo 9. oktobra 2024 v večnamenskem šotoru v Naklem. Iz DU Škofja Loka so se tekmovanja udeležili
Ivanka Prezelj, Vanja Jenko, Franc Prezelj in Ciril Jenko. Tekmovalo je 8 ekip, naši tekmovalci pa so zasedli 5. mesto.
Vojka Mihelič


Nazaj
-
maj 2026
Osnovni postopki oživljanja in oživljanje s pomočjo defibrilatorja
Krajevna skupnost RK Kamnitnik in DU Škofja Loka vabita na predavanje Osnovni postopki oživljanja in oživljanje s pomočjo defibrilatorja, ki bo v četrtek, 14. maja 2026 ob 18. uri v ...
Prikaži več